99/2/1
تعداد نظرات:0
14:55
شماره مطلب:13992138215
-A A +A
رییس سازمان بسیج دانش آموزی اردبیل در گفتگو با«بسیج»؛

طرح «قلک کریمانه» در استان اردبیل اجرا می‌شود/ فعالیت ۴۰ گروه جهادی دانش آموزی برای مقابله با کرونا

رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: طرح «قلک کریمانه» در جهت کمک به تحقق منویات , فرامین مقام معظم رهبری در راستای رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل اجرا می شود.

سرهنگ پاسدار ایرج نقی پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج اردبیل در خصوص طرح" قلک‌های کریمانه" اظهار داشت: در راستای رزمایش کمک مومنانه و لبیک به ندای مقام معظم رهبری و عمل به وظیفه انسانی و اسلامی، دانش آموزان بسیجی استان اردبیل همگام با سایر اقشار جامعه اقدام به جمع آوری کمک‌های مومنانه برای اقشار آسیب پذیر جامعه و دانش آموزان بی بضاعت و آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا با همکاری آموزش و پرورش و تشکل‌های دانش آموزی و انجمن و مربیان و مدیران مدارس در قالب " قلک‌های کریمانه " اقدام نموده اند.

وی با بیان اینکه جمع آوری و توزیع این کمک‌ها به صورت محله محور خواهد بود، گفت: قرار است دانش آموزان با دست‌های کوچک و با کمک‌های کوچک، سیل عظیمی از کمک‌های مومنانه خود را برای احسان و نیکوکاری در ماه رمضان انجام دهند.

نقی پور ادامه داد: در این طرح مسئولین حوزه‌های بسیج دانش آموزی نسبت به شناسایی خانواده‌های نیازمند و با همکاری مدیران مدارس برای شناسایی خانواده‌های نیازمند دانش آموزان اقداماتی در این راستا انجام خواهند داد.

رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل بیان کرد: قلک‌ها به صورت کاردستی توسط دانش آموزان تهیه و بعد از تکمیل به هر میزان که در توان دانش آموزان می‌باشد توسط حوزه‌های بسیج دانش آموزی جمع آوری و در اختیار بسیج محلات جهت واگذاری به مردم نیازمند همان محله اهدا خواهد شد.
طرح «قلک های کریمانه» در استان اردبیل اجرا می شود/ فعالیت 40 گروه جهادی دانش آموزی برای مقابله با کرونا

نقی پور تصریح کرد: سازمان بسیج دانش آموزی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برای مقابله با ویروس کرونا با تشکیل ۴۰ گروه جهادی تحت عنوان همیاران بهداشت و سلامت از شروع این موضوع اقدام به کمک بسیج محلات و ضد عفونی محلات و مدارس، تولید ماسک، توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده و تهیه اقلام غذایی و توزیع در بین نیازمندان تا امروز فعالیت و کمک نموده اند و این کمک ها تا شکست این ویروس ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به همت هنرستان‌های فنی حرفه‌ای آموزش و پرورش استان دانش آموزان در این مدارس اقدام به تولید ماسک نموده اند و تاکنون بیش از ۵۰۰ مدرسه در سطح استان اردبیل و ۶۴ نقطه از محلات با کمک دانش آموزان ضد عفونی شده است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.