98/12/20
تعداد نظرات:0
11:36
شماره مطلب:1398122038059
-A A +A
بیانیه مشترک هیئات رئیسه مجامع علوی استان های اردبیل ، همدان و گلستان

بیانیه مشترک هیئات رئیسه مجامع علوی استان های اردبیل ، همدان و گلستان

بیانیه مشترک هیئات رئیسه مجامع علوی استان های اردبیل ، همدان و گلستان ضمن محکومیت اقدامات دولت هند؛

بسم الله الرحمن الرحیم
«قلب مسلمانان جهان از کشتار مسلمانان در هند جریحه دار است. دولت هند باید در مقابل هندوهای افراطی و احزاب طرفدار آنها بایستد و با توقف کشتار مسلمانان، از انزوای خود در جهان اسلام جلوگیری کند. مقام معظم رهبری مدّظله‌العالی - ۹۸/۱۲/۱۵»
کشتار و ضرب و جرح بی‌رحمانه مسلمانان مظلوم هند با حمایت و پشتیبانی دولت این کشور، توسط عده‌ای نژاد پرست و افراط‌گرا، مصداق بارز ظلم و ستم به انسان‌ها و زیر پا گذاشتن اصول حقوق انسان‌ها و تمام قوانین و منشورهای بین‌المللی است.‌
روزهای سختی که این روزها بر مسلمانان و شهروندان هندی می‌رود پس از آن انجام می‌گیرد که رئیس جمهور منحوس آمریکا اخیراً از این کشور دیدار کرده است که بی‌ارتباط با این وقایع نمی‌باشد و این خصیصه خوی استکباری است که با ایجاد اختلاف در میان ملت‌ها، اهداف سلطه‌گری خود را بر کشورها و ملت‌ها دنبال می‌کند.
هیئت رئیسه مجامع علوی استان های مذکور ضمن محکومیت شدید این جنایات و توصیه به دولتمردان و هندوهای افراطی در توقف این گونه اعمال وحشیانه، و ابراز همدردی با مسلمانان مظلوم هند، از دستگاه دیپلماسی کشورمان می‌خواهد که با بکارگیری ظرفیت‌های موجود، تمام تلاش خود را از وخیم‌تر شدن اوضاع در این منطقه، بکار بندد.
وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ

هیئات رئیسه مجامع علوی استان اردبیل
هیئات رئیسه مجامع علوی استان همدان
هیئات رئیسه مجامع علوی استان گلستان

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.