98/8/9
تعداد نظرات:0
16:55
شماره مطلب:13988936863
-A A +A
به مناسبت هفته بسیج روی داد

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش، مسئولان آموزش و پرورش و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی با خانواده شهیدان دیده بان و نامور

در سومین روز هفته بسیچ دانش آموزی مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسئول سازمان دانش آموزی استان بمناسبت هفته بسیج با حضور در منزل شهیدان دیده بان( پدر و فرزند دانش آموز) و نامور ( علی نامور و دانش آموز 14 ساله بابا نامور) با خانواده های آنان دیدار و گفتگو کردند.

احمد ناصری در این دیدار گفت:

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از رشادت های ایثارگران باعث تداوم راه انقلاب می شود.

ناصری با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی ایران بخاطر دفاعی بود که این شهیدان از مرزهای ایران داشتند گفت: آنها همیشه در قلب ها زنده هستند و یادشان گرامی و پاینده است.

وی افزود: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

دبیر شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه جامعه ای که در آن فرهنگ ایثار و شهادت نفوذ کرده باشد همواره در مسیر رشد و تعالی حرکت می کند، یادآور شد: امروزه دشمنان درصدد تخریب اعتقادات دینی و مذهبی و کم رنگ کردن فرهنگ خون شهدا دربین جوانان و نوجوانان به ویژه جامعه دانش‌آموزی ما هستند که نباید اجازه دهیم دشمنان به اهداف خود دست یابند.

گفتنی است شهید بابا نامور در عملیات بیت المقدس 3 – سلیمانیه در سال 66، شهید حسینعلی نامور در شلمچه سال 67 ، غلامحسین دیده بان (پدر) در شلمچه سال 66 و محمد رحیم دیده بان( فرزند) در عملیات بدر و سال 63 به مقام شهادت نایل شدند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.