98/8/6
تعداد نظرات:0
08:43
شماره مطلب:13988636851
-A A +A
برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در استان اردبیل با شعار مدرسه انقلابی دانش‌آموز انقلابی برگزار می‌شود

برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در استان اردبیل با شعار مدرسه انقلابی دانش‌آموز انقلابی برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تمامی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در مدارس سطح استان اردبیل با شعار مدرسه انقلابی دانش‌آموز انقلابی برگزار می‌شود.

سرهنگ ایرج نقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بیست در اردبیل اظهار داشت: هفتم تا سیزدهم آبان ماه به عنوان هفته بسیج دانش‌آموزی نامگذاری شده است و در این راستا تمامی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در مدارس سطح استان اردبیل با شعار مدرسه انقلابی دانش‌آموز انقلابی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هفته بسیج دانش‌آموزی فرصتی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموزی است افزود: هفته بسیج دانش‌آموزی فرصتی بسیار ارزشمند و مناسب برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموزی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه است که در این خصوص برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری یادواره‌های شهدای دانش‌آموزی انجام می‌شود.

نقی‌پور با اشاره به سایر برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان اردبیل تصریح کرد: تمامی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان اردبیل در 900 واحد امیدان، پویندگان و پیشگامان در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی و بصیرتی و با شعار محوری (مدرسه انقلابی، دانش‌آموز انقلابی) برگزار می‌شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.