97/11/13
تعداد نظرات:0
13:11
شماره مطلب:1397111335264
-A A +A
بیانیه بسیج دانش آموزی استان اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

بیانیه بسیج دانش آموزی استان اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دهه مبارکه فجر

پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی، بی شک یکی از معجزات قرن اخیر و تجسم واقعی غلبه حق بر باطل و برچیده شدن نظام پادشاهی و بساط ظلم و استبداد 2500ساله در کشور بود که از جانب حضرت حق به این ملت ارزانی گردید. انتقال این میراث گرانبها به نسل های بعدی و زنده نگهداشتن شور و حرارت انقلابی در نوجوان و جوانان آینده ساز انقلاب، قدردانی از این نعمت الهی است، که باید بیش از همیشه در چهلمین سالگرد این نهضت تاریخی پاس داشته شود. یکی از اساسی­ترین دلایل ماندگاری انقلاب، کارآمدی آن و باورمندی جامعه انقلابی نسبت به این موضوع است. از مهم­ترین روش‌های دشمنی با انقلاب، زیر سؤال بردن کارآمدی آن و القای عدم توانمندی جریان انقلاب در اداره جامعه است که در این راستا تبیین صحیح و روشمند دستاوردهای انقلاب، تأثیر بسزایی در خنثی سازی نیرنگ دشمنان و ارتقاء سطح پیوستگی مردم به انقلاب خواهد داشت.

دهه فجر و یوم الله ٢٢ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است؛ در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گزار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار ٢٥٠٠ سالۀ رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

اکنون و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، و در ایامی که از عطر نام و توسل به حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سرشار است. ما دانش آموزان در راهپيمايي باشكوه، سراسري و دشمن‌شكن يوم‌الله 22 بهمن مواضع خويش را با بانگ رساي توحيدي "الله اكبر" و "خامنه‌اي رهبر" به جهانيان اعلام مي‌داريم:

1-    ضمن تجديد ميثاق و بيعت خلل ناپذير با آرمان‌هاي بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، انقلابي گري و تبعيت همه جانبه از رهنمودها و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) را زمينه ساز نشر و بسط ارزش هاي معنوي انقلاب اسلامي دانسته و بر التزام عملي به اصل الهي و مترقي «ولايت فقيه» به عنوان ميراث جاويدان معمار كبير انقلاب اسلامي تاكيد مي نماييم.

2-   امريكاي جنايتكار را همچنان "دشمن شماره يك" خود دانسته و ضمن ابراز خشم و نفرت از بدعهدي هاي شيطان بزرگ در نقض مفاد توافقنامه هسته‌اي، و محكوم كردن مواضع خصمانه برخي مقامات ارشد اروپايي در همراهي با سياست هاي سلطه طلبانه شيطان بزرگ از تمام مسئولين و دست اندركاران نظام اسلامي مي خواهيم تا با اتخاذ مواضع قاطعانه نسبت به استيفاي كامل حقوق و منافع ملي و مقابله به مثل موثر با تحريم ها و اقدامات خرابكارانه نظام سلطه و ايادي آن، شجاعانه اقدام نمايند.

3-   بار ديگر حمايت همه جانبه خود را از وحدت و اتحاد جهان اسلام و همچنين جنبش ها و حركت هاي اسلامي و آزاديبخش، خاصه فلسطين و محور مقاومت اعلام داشته و با‌ تاكيد بر لزوم حفظ تماميت ارضي كشورهاي اسلامي، طرح رذيلانه سردمداران كفر پيشه آمريكاي جنايتكار در رسميت بخشيدن به نقشه شوم انتقال پايتخت رژيم جعلي و كودك كش صهيونيستي به بيت المقدس و همچنين جنايات وحشيانه رژيم قبيله اي آل سعود و هم پيمانان آن در يمن و بحرين را شديدا محكوم مي نماييم.

4-   تكريم مقام شهداي والامقام انقلاب اسلامي و ايثارگران و خانواده‌هاي معظم آنان را وظيفه دائمي امت شهيدپرور دانسته و از مسئولين كشور مي خواهيم تا در رفع موانع تعالي مادي و معنوي و حاكم ساختن فرهنگ "ايثار" و "شهادت"، از هيچ تلاشي دريغ ننمايند.

سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل ضمن پاسداشت یوم الله ٢٢ بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگزار کبیر انقلاب و میثاق با فرزند خلف ایشان،حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالي)، از همه دانش آموزان دعوت می کند که چونان سال‌های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.