آرشيو

 • 20/اسف/1399 - 16:36
  این مراسم به همت سازمان بسیج دانش آموزی و سازمان اردوئی راهیان نور سپاه استان و همکاری آموزش و پرورش و سپاه استان در روز چهارشنبه 99/12/20 مقارن با شب مبعث پیامبر اکرم(ص) برگزار گردید.
 • 27/بهم/1399 - 15:23
  در راستای تربیت نسل تمدن ساز؛ بسیج دانش آموزی استان اردبیل با همکاری آموزش و پرورش و خیرین استان در پویش همکلاسی مهربان و نذر هوشمند حدود1000 تبلت و گوشی هوشمند تهیه نمود و با استفاده از شبکه سازی که درسالهای گذشته در استان شکل گرفته بود، با محوریت دانش آموزان اقدام به شناسایی دانش آموزان محروم در مناطق کم برخوردار نمود و برای حفظ کرامت دانش آموزان توسط مدیرمدرسه این بسته های هوشمند را به دانش آموزان محروم اهداء نمود.
 • 27/بهم/1399 - 15:16
  برنامه ریزی برای بازدید 100000 دانش آموز اردبیلی از یادمانهای دفاع مقدس در بستر فضای مجازی
  برنامه ریزی برای بازدید دانش آموزان در دو بازه­ی زمانی 5 و6 اسفند برای دوره ­ی اول متوسطه (هفتم، هشتم، نهم) با جامعه هدف 55000 نفر و در 9و10 اسفند برای دوره­ ی دوم متوسطه (دهم، یازدهم، دوازدهم) با جامعه آماری 45000 نفر عملیاتی می­ شود در شبکه ­ی شاد.
 • 27/بهم/1399 - 15:14
  جلسه ویدیو کنفراسن و ارتباط تصویری با تمامی نواحی و مناطق آموزش و پرورش با حضور فرماندهان و روسا و اعضای قرارگاه استانی و شهرستانی در خصوص توجیه راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی شاد برگزار شد.
  راهیان نور دانش آموزان متوسطه دوره اول و دوم استان اردبیل بالغ بر 100 هزار نفر انشاا... در 5 اسفند ماه شروع و تا 10 اسفند ادامه خواهد داشت.
  سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل
 • 27/بهم/1399 - 15:08
  مراسم «جشن انقلاب فاطمی» به همت شورای اندیشه ورزی و روسای مجمع فاطمی دانش آموزان فرمانده پیشگام مرکز استان در مرکز کانون عصمت برگزار گردید.
  در این مراسم سردار بابازاده فرمانده سپاه استان مهمان ویژه بودند که دانش آموزان را به ادامه راه انقلاب و پیروی از مقام عظمای ولایت توصیه نمودند.
  در پایان مراسم سردار بابازاده فرمانده سپاه استان و جمعی از مسئولین از مادر شهیدان ( نقی نادعلی اوغلی و بهنام وفایی ارشادی ) تجلیل به عمل آوردنند. همچنین نفرات برتر مجمع نیز تجلیل شداند.
 • 24/آذر/1399 - 15:04
  «تیزر تلویزیونی نذر هوشمند»
  سازمان بسیج دانش آموزی با همکاری سازمان بسیج سازندگی و روابط عمومی سپاه استان در راستای مرحله سوم کمک های مومنانه تیزر تلویزیونی نذر هوشمند را جهت جمع آوری کمک های خیرین و آحاد مردم برای تامین تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت را تهیه و از هفته بسیج دانش آموزی به صورت مداوم روزانه چندین نوبت در صداوسیمای استان شبکه سبلان پخش می شود.
  سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل
 • 2/آذر/1399 - 14:21
  پیام سردار فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به دانش‌آموزان تمام دوره‌های تحصیلی بمناسبت هفته بسیج و روز ۵ آذر
 • 21/آبا/1399 - 15:34
  جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی با محوریت برنامه های هفته بسیج و مرحله سوم کمک های مومنانه 《پویش ملی نذر هوشمند》 جهت تهیه و توزیع تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند.
  با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، معاونین و اعضای ستاد سپاه استان
  سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل
 • 20/آبا/1399 - 15:18
  آغاز تهیه و توزیع بین دانش آموزان نیازمند استان اردبیل برای ادامه تحصیل در شبکه شاد با تبلت اهدایی سردار فرماندهی محترم بابازاده به یکی از دانش آموزان نیازمند در مدرسه کوثر هیر به همراه بسته بهداشتی و تابلو شهید سردار سلیمانی
  سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل
 • 12/آبا/1399 - 16:17
  مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل و معاون هماهنگ کننده استان و مدیرکل آموزش و پرورش از خانواده شهیدان غظیم پور و رمضانی دیدار نموده و عهد و پیمان خود را با راه این شهیدان تجدید نموداند.
 • 11/آبا/1399 - 13:44
  به گزارش خبرنگار سایت بیست: مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل و جمعی از دانش آموزان بسیجی استان به دیدار خانواده شهید نقی نادعلی اوغلی رفتند و از خانواده این شهید دیدار نموداند. مادر این شهید دانش آموزان خواهر را به حفظ حجاب و پاسداری از چادر نصیحت کرده و فرمونداند که خون شهیدان را میتوانید در پاسداری از حجاب و درس و کوشش در راه اسلام و کشور خود حفظ کنید و نگذارید خون این شهیدان پایمال بشود.
  در پایان سرهنگ پاسدار برادر ایرج نقی پور از خانواده این شهید بزرگوار کمال تشکر را نموده و گفتند که شما میراث این انقلاب و این شهدا هستید و ما دست بوس شما هستیم.
 • 11/آبا/1399 - 13:17
  دیدار نخبگان دانش آموز بسیجی ( اعضاء مجمع علوی و فاطمی) با استاندار محبوب اردبیل و بحث و تبادل نظر در مورد فعالیت های دانش آموزی و هفته بسیج دانش آموزی پرداختند. در پایان این برنامه به دانش آموزان نخبه استانی هدایایی داده شد.
 • 8/آبا/1399 - 20:40
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل: سرهنگ نقی پور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل امروز به مناسبت 8 آبان و آغاز هفته بسیج دانش آموزی به حضار در برنامه زنده (ساعت رادیو) نسبت به تشریح برنامه های این سازمان و رده ها در هفته مبارک بسیج دانش آموزی پرداختند.
 • 8/آبا/1399 - 20:07
  حضور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل برادر نقی پور در برنامه زنده تلویزیونی تزه گون به تشریح برنامه های اجرایی هفته بسیج دانش آموزی پرداختن.
 • 8/آبا/1399 - 18:55
  امروز 8 آبان برابر با روز شهادت شهید محمد حسین فهمیده و روز نوجوان و روز بسیج دانش آموزی
  مراسم یادواره شهدای دانش آموز استان در مزار بهشت فاطمه در جوار مرقد شهید نوجوان مرحمت بالازاده با حضور اقشار مختلف برگزار شد.
  این مراسم با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران ، صداوسیما، آموزش و پرورش، سپاه استان و تمامی دستگاه ها و دانش آموزان و... با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
 • 20/مرد/1399 - 15:29
  به گزارش خبرنگار سایت بیست دانش آموزی: در این جلسه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی برادر نقی پور جدایی ناپذیر بودن و اتصال در مجموعه امین (بسیج دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی) را در جهت تربیت نسل تمدنی و دانش آموزان طراز انقلاب اسلامی در سطوح مختلف آموزشی مدارس تاکید نمودند و هم افزایی و همکاری مشترک برای ارتقاء سطح تربیتی دانش آموزان و وصول به هدف تربیت جوان، مومن انقلابی پای کار، آگاه و بصیر برای آینده انقلاب اسلامی و پرچمداری تربیت اسلامی در سطح مدارس را لازم و ضروری دانستند.
 • 11/خرد/1399 - 16:15
  gjasgjasgjd
 • 2/ارد/1399 - 14:47
  test
 • 1/ارد/1399 - 14:55
  رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: طرح «قلک کریمانه» در جهت کمک به تحقق منویات , فرامین مقام معظم رهبری در راستای رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل اجرا می شود.
 • 24/اسف/1398 - 15:38
  نمونه ای از فعالیت های همیاران بهداشت و سلامت

صفحه‌ها